Martwa Ziemia

forum dyskusyjne dla ludzi których nikt nie lubi


#1 2011-06-04 07:01:12

Beny Kuleczka

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 174
Punktów :   

Silesian Massacre Fiasco

"Drugi dzień Silesian Massacre Festival vol. 3 zostaje odwołany. Pierwszy dzień odbył się bez udziału Dodheimsgard i Urgehala. Całą winę za zaistniałą sytuację ponoszę ja jako organizator. Klub i ludzie z nim związani są całkowicie niewinni, dziekuję im za pomoc i zrozumienie. Tym którzy przybyli dziiękuję za uczestnictwo i przepraszam za wszystko. Zasady zwrotów biletów i refundacji za niecałkowicie wykorzystane karnety podam w poniedziałek

Piotr "Piona" Płoszyński
Agencja Artystyczna Piona-Art"



nie wiem czy śmiać się czy płakać:
"So now we're finally back home and can offer some explanation of what lead us to cancel our performance in Katowice, Poland tonight 4.6.11. Basically the dishonest promoter hadn't payed for any of the flights he had booked for us and his travel agent had cancelled the tickets. We waited patiently all day at the airport, and Kvohst even made it over to Warsaw, but the rest of us were still stuck without any plane tickets, sitting with our equipment, waiting for a solution that would bring us over. We are really sorry for all of those people who bought tickets and travelled to see us or the other bands that were caught in the same position. Our sincere and deepest apologies. We did the best we could to honour our side of the bargain and come to raise hell for you.

DHG Asylum"

Offline

 

#2 2011-06-04 09:22:32

 H8U

Sturmmann

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 26
Punktów :   

Re: Silesian Massacre Fiasco

No lipa i to spektakularna. Dobrze że jestem biedny i mnie nie było stać. Ale też nie chcę być chamem, wydaje mi sie jednak, że w tym akurat wypadku nie jesteś do końca odpowiednią osobą by naśmiewać/komentować koncert-niewypal i organizatora ;p


You don't like stupid people, why?
Cos they are stupid.

Offline

 

#3 2011-06-04 11:10:37

Beny Kuleczka

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 174
Punktów :   

Re: Silesian Massacre Fiasco

jestem "most hated person on polish scene" czy jakoś tak więc będę


H8U napisał:

Dobrze że jestem biedny i mnie nie było stać

ciebie też nie? ojej, a takie tanie bilety były... i takie świetne kapele, ehh

Offline

 

#4 2011-06-05 18:33:46

 H8U

Sturmmann

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 26
Punktów :   

Re: Silesian Massacre Fiasco

No ceny Piona odjebał nieziemskie. Tak jak pisałeś, z tego składu dało sie spokojnie zrobić 10 tańszych koncertów z dobrą frekwencją.


You don't like stupid people, why?
Cos they are stupid.

Offline

 

#5 2011-11-19 10:14:50

Beny Kuleczka

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 174
Punktów :   

Re: Silesian Massacre Fiasco

musiałem znowu coś napisać bo mnie przepełnia ogień nienawiści i spory, wczorajszy obiad... Piona pod nową nazwą "Live art coś tam" znowu rozpierdala i kolejne koncerty odwołuje bo mu sie bilety nie sprzedają lub inaczej mówiąc nie ma kasy na opłacenie zespołów. Kręcenia wałków ciąg dalszy.

http://pl-pl.facebook.com/live.art.ltd

niech im ktoś dojebie. Proszę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl